8 грудня 2021 року відбулась зустріч гаранта ОПП “Мультимодальний транспорт і логістика” к.т.н., доцента кафедри організації авіаційних робіт та послуг Човнюка Ю. В. зі студентами 1-4 курсів. Під час зустрічі було обговорено актуальні питання підготовки майбутніх фахівців з транспортних технологій у сфері мультимодального транспорту і логістики, зокрема: область і задачі професійної діяльності, основні виклики професії на сучасному рівні цифровізації, структура ринку транспортно-логістичних послуг України і Європи, можливості працевлаштування і власного кар’єрного зростання.

Особливе зацікавлення у студентів викликало обговорення нещодавно прийнятого Закону України «Про мультимодальні перевезення», а також фахових дисциплін, яким необхідно приділяти особливу увагу під час навчання.

У зустрічі також взяли участь завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг, д.е.н., професор Разумова К.М., члени групи забезпечення ОПП “Мультимодальний транспорт і логістика”: к.е.н., доцент Новальська Н.І., к.т.н., доцент Трюхан О.М., д.е.н., доцент Огієнко А.В. та відповідальна за роботу кафедри з відділом ліцензування та акредитації к.е.н., доцент Клименко В.В.