21-22 грудня на кафедрі організації авіаційних робіт та послуг Факультету транспорту, менеджменту і логістики відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» спеціалізації 275.04 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» освітньо-професійних програм «Мультимодальний транспорт і логістика» та «Організація авіаційних робіт і послуг».

Захист дипломних робіт супроводжувався використанням інформаційних засобів, жвавою дискусією з розвитку сучасних транспортних технологій та підвищення транспортної безпеки, інновацій у сфері організації діяльності транспортно-логістичних центрів, ефективності використання повітряних суден при виконанні авіаційних робіт і послуг, перспектив використання безпілотних літальних апаратів в національному господарстві.

Вітаємо магістрів з успішним захистом дипломних робіт та бажаємо зростання на професійній ниві!