18 лютого 2022 року на кафедрі відбулася особлива подія – зустріч з випускником освітньо-професійної програми «Організація авіаційних робіт і послуг» Іваном Лисенком.
Іван Лисенко – яскравий представник нашого навчального закладу, який завжди відзначався високими академічними досягненнями та пристрастю до авіації. Після успішного завершення навчання Іван обрав кар’єру в аеропорту “Жуляни”.

Зустріч була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Іван поділився своїм досвідом та враженнями від роботи авіаційного сектору в прикордонному секторі. Особливо приємно було почути від Івана схвальні відгуки щодо навчання в Національному авіаційному університеті.

Під час зустрічі також обговорили питання забезпечення якості освітнього процесу, зокрема:

– змістовне наповнення освітніх компонент, які вивчаються в межах ОПП «Організація авіаційних робіт і послуг»;
– навички, які повинні бути у випускника за ОПП «Організація авіаційних робіт і послуг»;
– конкурентоспроможність фахівців з організації авіаційних робіт і послуг на ринку праці як у Київському регіоні, так і в країні у цілому.

У майбутньому плануємо організувати зустріч Івана Володимировича зі здобувачами.