21 жовтня 2022 року відбулась зустріч гаранта ОПП “Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень” д.т.н., професора кафедри організації авіаційних робіт та послуг Лямзіна А.О. зі здобувачами вищої освіти 1-3 курсів ОС «Бакалавр». Під час зустрічі було обговорено: актуальність даної ОПП за формулою «5 Why?» та дисципліни, що вивчаються в рамках освітньої програми. Особливу увагу було приділено компетенціям, які формуються у майбутніх фахівців. Зацікавлення викликали питання моніторингу практичної значущості ОПП з боку академічної спільноти та стейкхолдерів.

З метою забезпечення якості освітнього процесу на ОПП “Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень” здобувачам вищої освіти було запропоновано пройти опитування.

У зустрічі також взяли участь завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг, д.е.н., професор Разумова К.М., члени групи забезпечення ОПП “Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень” та групи забезпечення освітнього процесу.