30 листопада 2022 р. відбувся огляд-конкурс на кращий дипломний проєкт (роботу) серед випускників ОС «Магістр» Факультету транспорту, менеджменту і логістики.

Випусковою кафедрою організації авіаційних робіт та послуг до огляду-конкурсу було представлено дві кваліфікаційні роботи здобувачів вищої освіти спеціальності 275 Транспортні технології, спеціалізації 275.04 на повітряному транспорті ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика»:

• АНДРУШКА Романа Сергійовича на тему: «Забезпечення ефективності систем мультимодального транспортування вантажів в міжнародному сполученні» (науковий керівник доц. Семченко Н.О.);
  • КРАСЮКА Назара Сергійовича на тему: «Оптимізація інформаційної системи транспортно-логістичного підприємства» (науковий керівник доц.Чайка Н.Г.).

За результатами оцінювання конкурсною комісією актуальності, змістовності, практичної цінності розробок та запропонованих рішень, особистих здобутків авторів і якісного рівня виконання дослідження, кваліфікаційна робота Андрушка Р.С. посіла 2 місце, а Красюка Н.С. – 3 місце.

Щиро вітаємо здобувачів-переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо успіху та нових високих досягнень!