ІІ Всеукраїнський конкурс наукових робіт та здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» з нагоди 25-річчя створення інституції  Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

У 2022 році здобувачка групи МТ-203Б Ситник Дарія Олександрівна взяла активну участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт та здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення».

Конкурс було проведено в рамках проекту Програми розвитку ООН «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення» за підтримки Уряду Японії  та у партнерстві з Міністерством юстиції України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством економіки України, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Ужгородським національним університетом (Юридичним факультетом), Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Ресурсним центром з питань бізнесу і прав людини (Велика Британія), Європейською Бізнес Асоціацією, загальнонаціональною правовою газетою «Юридичний вісник України» та Українською молодіжною правничою асамблеєю.

На конкурс під науковим керівництвом к.е.н., доц. Новальської Н.І. було підготовлено наукову роботу на тему «Розвиток бізнесу в сфері транспорту та логістики в умовах сьогодення», в якій розглянуто сучасні тенденції розвитку бізнесу в сфері транспортування та логістики за різними видами транспорту, визначено фактори, що впливають на нього в умовах воєнного стану в Україні та загальні вектори його розвитку в післявоєнний час.

Участь Ситник Дарії Олександрівни у вищезазначеному конкурсі свідчить про активну науково-дослідну роботу здобувачів вищої освіти НАУ в складних обставинах воєнного часу та мотивацію до розробки суспільно корисних рішень в період повоєнного відновлення України.