28 березня 2023 року кафедрою організації авіаційних робіт та послуг НАУ було проведено вебінар-зустріч здобувачів вищої освіти з Радником генерального директора державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» Астаховим Кирилом Володимировичем, який виступив з доповіддю на тему: «Авіаційний ринок – відновлення та тренди».

Під час зустрічі були обговорені такі питання:

• Тенденції розвитку авіації ЄС: 25 років досягнення нових висот.
  • COVID-19 – найважча криза галузі.
  • Коронокриза та її вплив на аеропорт «Бориспіль».
  • Європейські аеропорти 2019-2021.
  • Вихід із кризи – прогноз Євроконтроля.

Тема зустрічі викликала великий інтерес у здобувачів. Особливо їх цікавили питання щодо напрямків, в яких буде розвиватись аеропорт в післявоєнний період; скільки років необхідно для досягнення ринком авіаперевезень довоєнних показників; заходи щодо післявоєнного відновлення аеропортів та джерела їх фінансування.

Науково-педагогічний колектив кафедри організації авіаційних робіт та послуг, здобувачі та гості зустрічі висловлюють щиру подяку Астахову Кирилу Володимировичу, який прийняв запрошення та поділився актуальною та корисною інформацією.