21 квітня 2023 року здобувачі вищої освіти кафедри організації авіаційних робіт та послуг взяли участь в ХІ Всеукраїнський науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Проблеми і перспективи розвитку транспорту», організованій на базі Одеського морського університету. Всього на конференції було представлено 10 закладів вищої освіти України.

Конференція була присвячена обговоренню таких актуальних питань:

• транспортні системи, внутрішні та міжнародні перевезення;
  • транспортний менеджмент і логістика;
  • економіка і фінанси на транспорті;
  • підприємницька діяльність на транспорті;
  • управління проектами та програмами на транспорті;
  • маркетинг та бізнес-аналітика;
  • комп’ютерне моделювання об’єктів та процесів;
  • сучасні інформаційні технології;
  • правове регулювання діяльності підприємств транспорту тощо.

Програма конференції

Під керівництвом к.е.н., доцента кафедри КЛИМЕНКО Вікторії Вікторівни свої доповіді підготували:

• БОРОВИК Катерина, гр. МТ-305 Ба, на тему: «The Impact of the full-scale russian-Ukrainian War on the European Transport and Logistics Sector»;
  • РЯБОКОНЬ Євгенія та ТЕЛЕПЕНЬКО Анна, гр. БС-207, на тему: «Problems of transport and logistics processes in Ukraine during the martial law and their prospects in the post-war period»;
  • АБЛАЄВА Єлизавета, гр. ОП-203 Ба, на тему: «The Revers Logistics and Its Development in Crisis Situations».

Здобувачі також мали можливість опублікувати тези доповідей у збірнику матеріалів конференції.

Збірка тез конференції (том1)

Вітаємо здобувачів з науковим доробком і бажаємо нових наукових здобутків!