27 квітня 2023 року відбулось підсумкове засідання наукового гуртка «Транспортні процеси: структура та організація» (науковий керівник – к.е.н. Селіщев Сергій Вячеславович) на тему: «Мої наукові здобутки в НАУ», присвячене звітам членів гуртка щодо їхньої організаційної та наукової діяльності.

У роботі гуртка взяли участь 8 здобувачів вищої освіти, які навчаються за ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика» кафедри організації авіаційних робіт та послуг. Кожен з гуртківців звітував про обрану наукову тематику та власні наукові досягнення в Національному авіаційному університеті, ділився планами щодо подальшої науково-дослідницької діяльності. На засіданні також обговорювались пропозиції щодо діяльності гуртка на наступний навчальний рік.