Кафедра «Організації авіаційних робіт і послуг» щиро вітає першокурсників з початком неймовірно цікавого шляху до здобуття знань!

Попереду на Вас чекає студентське життя, наповнене новими враженнями, знайомствами та перемогами. Студенти нашої кафедри – це допитливі, цілеспрямовані молоді люди, які визначили свою життєву мету: стати професіоналами своєї справи, духовно багатими, фізично здоровими, інтелектуально та культурно розвиненими.

Нехай студентські роки принесуть вам творчу наснагу, професійні та духовні здобутки, нових вірних друзів.

Бажаємо отримати необхідні знання, з якими ви неодмінно професійно реалізуєте себе! Бажаємо Вам стати фахівцями, примножити традиції університету,  факультету та кафедри в навчанні, науці, спорті, суспільному житті заради розквіту України.

Вперед до творчих злетів та перемог!