15 вересня 2023 року відбулося перше у 2023-2024 н.р. засідання студентського наукового гуртка «Інфраструктура мультимодальних транспортних перевезень» кафедри організації авіаційних робіт і послуг на тему: «Сучасний стан та напрями розвитку інфраструктури мультимодальних перевезень в України».

У засіданні взяли участь здобувачі другого курсу ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика», які представили свої доповіді, в яких аналізували тенденції розвитку транспортної системи України, динаміку перевезень різними видами транспорту, оцінювали перспективи розвитку мультимодальних перевезень як основного з напрямів розбудови транспортної системи України.

Особливу увагу в процесі обговорення учасники наукового гуртка акцентували на формуванні ефективної стратегії розвитку інфраструктури мультимодальних перевезень у післявоєнний період в Україні та в процесі інтеграції до ЄС.