17 жовтня 2023 року здобувачі першого курсу групи МТ-104 Ба в рамках вивчення дисципліни «Вступ до фаху» та здобувачі другого курсу групи БС-205 Б в рамках вивчення дисципліни «Сервісна діяльність в авіаційній галузі» відвідали ангар НАУ, де мали змогу послухати змістовну, цікаву і насичену фактами лекцію-екскурсію доцента кафедри організації авіаційних робіт та послуг Трюхана Олега Миколайовича.

До заняття долучилися доценти кафедри організації авіаційних робіт та послуг Осьмак Віктор Євгенійович, Докієнко Лариса Миколаївна та Ніколаєнко Ірина Володимирівна.

Здобувачі вищої освіти ознайомились з представленими типами літальних апаратів та двигунів, послухали цікаві факти про їх розробку, конфігурацію, особливості та умови експлуатації. І, звісно, – мали змогу зробити фото, зайти в салон літаків та сісти за штурвал в кабіні пілотів.