Викладачі та здобувачі кафедри організації авіаційних робіт та послуг взяли участь у IV Міжнародній науково-технічній конференції «Інтелектуальні транспортні технології», яка проводилась 27-28 листопада 2023 року на базі Українського державного університету залізничного транспорту.

Робота конференції була організована за такими секціями:

1. Секція «Розвиток інтелектуальних технологій при управлінні транспортними системами»
  2. Секція «Транспортні системи та логістика»
  3. Секція «Інтелектуальне проектування та сервіс на транспорті»
  4. Секція «Функціональні матеріали та технології при виготовленні та відновленні деталей транспортного призначення»

В роботі конференції взяли участь 125 учасників із 63 доповідями. Кафедра була представлена такими доповідями:

• Інтелектуальні технології в оптимізації транспортних процесів в Україні (Телепенько А.О., Рябоконь Є.О., здобувачі 3 курсу курсу ОС «Бакалавр» ОПП «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень»);
  • Фактори формування ринку транспортних послуг (Моржов І.С., здобувач 4 курсу ОС «Бакалавр» ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика»)
  • Сервіс V2X в плануванні транспортних потоків (Єрошенко О.Р., здобувач 1 курсу ОС «Магістр» ОПП «Організація авіаційних робіт і послуг», к.е.н., доц. Клименко В.В., к.е.н., доц. Новальська Н.І.)

Програма конференції