3 січня 2024 р. на Факультеті транспорту,  менеджменту і логістики відбувся Огляд-конкурс на кращий дипломний проєкт (роботу) серед випускників ОС «Магістр».

Кафедрою організації авіаційних робіт та послуг на конкурс було представлено 8 робіт за ОПП «Організація авіаційних робіт і послуг» та ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика». За результатами оцінювання конкурсною комісією актуальності, змістовності, практичної цінності розробок та запропонованих рішень, особистих здобутків авторів і якісного рівня виконання дипломних робіт призерами стали:

ОС «Магістр» денної форми навчання за спеціальністю 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)», спеціалізацією 275.04 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)»
1 місце ЄЩЕНКО

Ельвіра Станіславівна

МТ-205Ма КЛИМЕНКО

Вікторія Вікторівна

Доцент  кафедри організації авіаційних робіт та послуг, к.е.н., доц.
2 місце НЕСТЕРЕНКО

Катерина Дмитрівна

МТ-205Ма КЛИМЕНКО

Вікторія Вікторівна

Доцент  кафедри організації авіаційних робіт та послуг, к.е.н., доц.
3 місце ЖДАНОВА Вікторія Олександрівна ОР-203М ПРОНЬ

Світлана Віталіївна

Доцент кафедри організації авіаційних робіт та послуг, к.т.н., доц.