15 січня 2024 року відбувся урочистий випуск магістрів кафедри організації авіаційних робіт та послуг спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика» та ОПП «Організація авіаційних робіт і послуг». Цьогоріч 31 здобувач отримав диплом. З вітальним словом виступили проректор Марина ПЕТЧЕНКО, завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг Катерина РАЗУМОВА.

Переможці Огляду-конкурсу на кращий дипломний проєкт (роботу) ЄЩЕНКО Ельвіра, НЕСТЕРЕНКО Катерина та ЖДАНОВА Вікторія були відзначені почесними грамотами.

Дорогі випускники! Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, успіхів в реалізації всього задуманого, кар’єрного зростання, мирного неба і процвітання!