17 травня 2022 року на факультеті транспорту, менеджменту і логістики було проведено круглий стіл «Актуальність моєї професії після війни». Студенти та викладачі обговорили важливість професійних компетенцій, які студенти здобувають навчаючись на обраних спеціальностях, для становлення та розбудови України після перемоги у війні.

Зі словами підтримки та віри в світле майбутнє України до студентів звернулася проректор з гуманітарної політики та інновацій Тімкіна Світлана Юріївна, яка побажала студентам, щоб їх професійні компетенції знайшли реалізацію в рідній Україні. В роботі круглого столу прийняло участь 12 студентів кафедри організації авіаційних робіт та послуг:

1. Ситник Дарія Олександрівна, МТ-103 б
  2. Тимошенко Анна Євгенівна, БС-106 б
  3. Яценко Ауріка Миколаївна, БС-106 б
  4. Заєць Богдана Богданівна, МТ-204 б
  5. Боровик Катерина Олександрівна, МТ-205 Ба
  6. Паржицька Дар’я В’ячеславівна, МТ-205 Ба
  7. Шевчик Олена Анатоліївна, МТ-205 Ба
  8. Гончарова Анастасія Дмитрівна, МТ-205 Ба
  9. Дадіжа Тетяна Юріївна, БС-206 б
  10. Степанченко Карина Русланівна, БС-206 б
  11. Попова Яна Дмитрівна, БС-206 б
  12. Пасічник Інна Олександрівна, МТ-304 Ба.

Від кафедри організації авіаційних робіт та послуг взяла участь в роботі круглого столу старший наставник кафедри к.т.н. Багрій Марія Михайлівна.