16 вересня 2022 року Факультет транспорту, менеджменту і логістики радо вітав першокурсників.

З привітальним словом та побажанням продуктивного навчання до першокурсників кафедри організації авіаційних робіт та послуг звернулися:

• декан факультету транспорту, менеджменту і логістики Мостенська Тетяна Леонідівна;
  • заступник декана Багрій Марія Мизайлівна;
  • заступник декана Данілова Ельвіра Ігорівна;
  • заступник декана Передерій Надія Миколаївна;
  • завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг Разумова Катерина Миколаївна;

На урочистому зібранні присутні отримали інформацію про структуру факультету, познайомилися з адміністрацією, організаційними засадами навчального процесу.

Перокурсникам було представлено кураторів навчальних груп: Ніколаєнко Ірину Володимирівну (ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика», англомовний проєкт), Селіщева Сергія Вячеславовича (ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика»), Осьмака Віктора Євгеновича (ОПП «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень»).

Бажаємо нашим першокурсникам успіхів у навчанні, цікавого та насиченого студентського життя, натхнення і мирного неба!