6 жовтня 2022 року відбулась зустріч гаранта ОПП “Мультимодальний транспорт і логістика” к.т.н., доцента кафедри організації авіаційних робіт та послуг Ніколаєнко І.В. зі здобувачами вищої освіти 1-4 курсів ОС «Бакалавр». Під час зустрічі було обговорено роль гаранта в освітньому процесі, особливості ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика», обов’язкові компоненти ОП та їх логічну послідовність, питання моніторингу забезпечення якості ОП як з боку здобувачів вищої освіти, так і стейкхолдерів. Зацікавлення у здобувачів першого курсу викликало обговорення фахових дисциплін, яким необхідно приділяти особливу увагу під час навчання.

Після презентації здобувачам вищої освіти було запропоновано відповісти на такі питання:

1. Чи потребує змін ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика»?
  2. Які дисципліни ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика» необхідно оновити, доповнити або замінити?
  3. Які теми з мультимодальних перевезень бажаєте вивчати додатково?

У зустрічі також взяли участь завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг, д.е.н., професор Разумова К.М., члени групи забезпечення ОПП “Мультимодальний транспорт і логістика” та групи забезпечення освітнього процесу.