12 липня 2023 року відбувся урочистий випуск бакалаврів кафедри організації авіаційних робіт та послуг спеціальності 275 «Транспортні технології (на повітряному транспорті)» ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика. Цьогоріч 38 здобувачів отримали дипломи. З вітальним словом виступили проректор з міжнародної роботи Ірина Зарубінська, декан факультету транспорту, менеджменту і логістики Тетяна Мостенська, завідувач кафедри організації авіаційних робіт та послуг Катерина Разумова.

Переможці Огляду-конкурсу на кращий дипломний проєкт (роботу) Інна Пасічник і Дмитро Задерака були відзначені почесними грамотами.

Дорогі випускники! Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, успіхів в реалізації всього задуманого, кар’єрного зростання, мирного неба і процвітання!