25 вересня 2023 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Транспортні процеси: структура та організація» кафедри організації авіаційних робіт та послуг на тему: “Транспортно – логістична система України: стан та перспективи розвитку” під керівництвом доцента Селіщева Сергія Вячеславовича.

У засіданні взяли активну участь здобувачі вищої освіти ОПП «Мультимодальний транспорт і логістика» та ОПП «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень»: Ксенія Ковріга (гр.МТ-203 Б), Олена Шевчик (гр.МТ-405 Ба), Злата Івасюк (гр.МТ-304 Ба), Єлізавета Курганська (гр.МТ-304 Ба), Євгенія Рябоконь (гр.БС-307 Ба), Анна Телепенько (гр.БС-307 Ба),  Інна Пасічник (гр.МТ-105М), Ельвіра Єщенко (гр.МТ-205 Ма) та інші.

Представлено доповіді, в яких здобувачами висвітлено проведений аналіз стану та перспектив розвитку транспортно-логістичної системи України, зокрема питання відновлення транспортного сектору в цілому  та окремих складових транспортної інфраструктури – міжнародного аеропорту «Львів».