На запрошення Об’єднаного Дослідницького Центру Європейської Комісії від 6 жовтня 2023 р. доцент кафедри організації авіаційних робіт та послуг Український Євген Олександрович пройшов стажування у Joint Research Centre ELSA HopLab в м. Іспра, Італія з 21.11.2023 р. по 24.11.2023 р., як учасник міжнародного проєкту Horizon «Обмін європейським досвідом у сфері науки в процесі інтеграції України-Грузії з Європейським Союзом» («Sharing European experience in the field of science in the process of integration of Ukraine-Georgia with the European Union»).

Проєкт спрямований на підготовку фахівців з авіаційної техніки в лабораторії Гопкінсона, що сприяє інноваційним дослідженням і розробкам, поширенню знань, покращує відповідні методи та навички навчання й підвищує рівень співпраці з країнами Східної Європи, що знаходяться на етапі інтеграції з Європейським Союзом. Реалізація проєкту дає змогу університетам, науково-дослідним інститутам та їх науковцям у консорціумі зміцнити свої можливості для отримання, розвитку, вдосконалення та збереження навичок, знань, інструментів, обладнання та інших ресурсів, необхідних для компетентного виконання своєї роботи та для розширення можливостей використання подібних дослідницьких інфраструктур при підготовці здобувачів та здійсненні наукових досліджень.