25 вересня 2024 року на кафедрі організації авіаційних робіт та послуг відбулася цікава та пізнавальна зустріч з бортпровідниками авіакомпанії SkyUp. Під час заходу здобувачі дізналися про особливості роботи бортпровідників та їхні обов’язки, виклики, з якими вони стикаються під час польотів.

Представники авіакомпанії поділилися своїм досвідом, розповіли про важливість безпеки на борту та відповіли на численні запитання здобувачів. Зустріч пройшла в дружній атмосфері та викликала великий інтерес серед присутніх.

Цей захід став чудовою можливістю для здобувачів отримати практичні знання та краще зрозуміти професію бортпровідника.

Кафедра організації авіаційних робіт та послуг планує й надалі проводити подібні зустрічі, щоб сприяти професійному розвитку своїх здобувачів.