27 вересня 2024 року доценти кафедри організації авіаційних робіт та послуг КЛИМЕНКО Вікторія, СЕМЧЕНКО Наталія та СЕЛІЩЕВ Сергій разом зі здобувачами вищої освіти ОС «Бакалавр» ОПП «Бортовий супровід авіаційних пасажирських перевезень» та ОПП «Мультимодальний транспорті і логістика» відвідали Музей історії Національного авіаційного університету.

Музей було створено як важливий освітній та культурно-ресурсний центр з метою відтворення історичних передумов заснування університету та представлення його історії, розвитку, подій, фактів, досягнень і внеску видатних особистостей. Музейна експозиція розкриває успіхи та досягнення університету, які не лише сприяли спадщині закладу, але й зробили вагомий внесок у загальну науково-технічну та соціально-культурну спадщину України.

Експозиційні матеріали музею популяризують досягнення закладу вищої світи і розкривають перспективи перед молодими людьми, які отримують освіту в НАУ.