31 серпня 2021 року відбулася урочиста зустріч студентів-першокурсників та їх батьків із адміністрацією факультету транспорту, менеджменту і логістики!

Декан факультету, доктор економічних наук, професор Мостенська Тетяна Леонідівна привітала студентів та батьків зі вступом до чудового авіаційного студентського братства, побажала наснаги у навчанні, сил та енергії для нових звершень!

Вітання також пролунали від заступника декана – доктора економічних наук, професора Данілової Ельвіри Ігорівни, завідувача кафедри вищої математики – доктора технічних наук, професора Ластівки Івана Олексійовича, завідувача кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності підприємств – доктора економічних наук, професора Кириленко Оксани Миколаївни, завідувача кафедри логістики – кандидата економічних наук, професора Матвєєва Вячеслава Васильовича, завідувача кафедри організації авіаційних робіт та послуг – доктора економічних наук, професор Разумової Катерини Миколаївни та завідувача кафедри організації авіаційних перевезень – доктора технічних наук Шевчука Дмитра Олеговича!

Студенти мали можливість познайомитися зі своїми одногрупниками та викладачами-наставниками, насолоджувалися новими емоціями та спілкуванням!